Güngören Oto Lastik Yol Yardım

Oto Lastik Tamiri

Günümüzün her alanında araçlarımızı severek kullanırız. Bazen iş yoğunluğundan dolayı bazen araçların bakımlarını da yaptıramayabiliyoruz. Bundan dolayı ansızın aracınızda arızalarla karşılaşabilirsiniz. Bulunulduğunuz yerlerde servisler bulunmaya bilir. İşte bu gibi durumlarda oto lastik yol yardımına ihtiyaç duyarız. Bunların başında en iyi hizmet veren İstanbul’un en gözde semtlerinden biri olan Güngören semtinde bulunan oto lastik yol yardımı firmasıdır. 7/24 sizlere hizmet vererek aracınızdaki oluşan arızalarını en kısa zamanda giderilmesini sağlar. Oto lastik hizmetleri geçmişten günümüze kadar kesintisiz hizmet vermektedir.

Bu Hizmetten Kimler Yararlanır?      

Oto lastik yol yardımından yararlanmanız için normal özel araçlar, özel ticari araçlar ( taksi, dolmuş, servis vs) kurye ve kargo araçları, 10 yaşını tam doldurmamış özel ya da ticari araçlar yararlanılabiliyor. Kiralanmış araçlar ve büyük araçlar (otobüs, kamyon vs) gibi araçlar oto lastik yol yardımından yararlanamaz. Bunların dışındaki araçlar abonelik hizmetinden yararlanamaz. Arıza tespiti edildikten sonra indirim almadan kaza tutarı direk alınır. Aracınız hangi yerde olursa olsun, hangi durumda aracınızın olduğun yere gelerek en yakın servis hizmetlerine bırakmaktayız.

Footer
Güngören Oto Lastik

Oto Lastik Hizmeti Neleri Kapsar?

Aracınız nerede olursa olsun yanınıza gelerek tamir yapılabilecek durumda ise tamirini yapılır. Eğer tamir yapılmayacak durumda ise yanınızda getirdiğimiz birinci sınıf malzemeden yapılmış lastikleri ücretsiz takmaktayız. Hizmet bedelimiz kullanılan malzemeye ve kullanılan lastiğe göre farklılık gösterir. Oto lastik hizmeti veren firmamız aracınızda oluşacak her türlü lastik değişimi, sibop arızası, hava basma, zincir takma, yarılmış lastik tamiri, stepne değiştirme işlemlerimizi siz elinizi vurmadan hızlı bir şekilde yapmaktayız. Sizi fazla mağdur etmeden aracınızı en kısa zamanda bulunduğunuz yere teslim etmekteyiz. Siz de profesyonel ekiplerimiz ile uzman kadromuz ile hizmet almak isterseniz firmamızla iletişime geçebilirsiniz

Hemen Arayın