Kartal Oto Lastik Yol Yardım

Oto Lastik Tamiri

Artık birçok yere giderken mutlaka araçlarımızla gideriz seyahat ederken, tatile giderken ya da işe giderken iklim koşullarından dolayı ya da yollardaki oluşan bozukluklardan dolayı arabanızın lastiği patlayabilir ya da araç arızalanabilir. İşte bu gibi durumlarda oto lastik yol yardımına başvurulur. Oto lastik yol yardımı ekiplerle gelerek siz hiç el değmeden aracınızın yanınızda lastiğinizi değiştirme imkânı sağlıyor. Böylelikle hem zamandan tasarruf hem de daha fazla birçok kişiye hizmet sunulabiliyor.  Eğer aracınız tamir edilemeyecek durumda ise en yakın servis alanına götürmektedir.

Oto Lastik Yardımı

Siz sürüş keyfinizi yaşarken ansızın aracınızla kaza yapabilirsiniz. Lastiğiniz aniden patlayabilir. Balans ayarı gerektirebilir. İşte bu gibi durumlarda firmamızı aradığınız takdirde müşteri hizmetleri bulunduğunuz yeri lokasyon takibi yaparak sizi bekletmeden tam kadro malzemelerle gelmektedir. Aracınızın yanınıza gelerek lastik tamir işlemini, jant değişimi, lastik değişimi ve balans ayarı gibi problemleri zaman kaybetmeden çözüme ulaştırılır.

Otoyol hizmet aracında her türlü malzeme bulunur. Uzman ekiplerle birinci kalite malzemelerle ihtiyaç sahiplerine hiç vakit kaybetmeden tamir edip aracı teslim etmekteyiz. Bu işlemler aracın arızasına göre değişiyor. Eğer aracın sadece lastiği değişilecek ise 20 dakika ile 30 dakika arasında işleminiz bitmiş olacaktır.

Kamyon Lastik Tamiri Hizmeti
Kartal Oto Lastik Yol Yardım

Oto Lastik Yol Yardımının Önemi

Aracınız arızalandığı zaman tamir edilmesi için uzun süre beklemenize gerek yoktur. Lastiğiniz patladığı zaman ya da kışın verdiği olumsuzluklarından dolayı sebep olabileceği durumlardan dolayı lastik değiştirebilirsiniz. Bunun içinde oto lastik işi yapan firmaları aramanıza gerek yoktur. Gideceğiniz yere zaman kaybı olmadan hızlı bir şekilde tamir edilir. Yerinizden ayrılmadan ya da aracınızı götürmeden bulunduğunuz yerde hizmet verilir. Bundan dolayı oto lastik yol yardımı çok önemlidir. Siz de firmamızdan güvenli bir şekilde hizmet almak isterseniz firmamızdan destek alabilirsiniz.

Hemen Arayın