Küçükçekmece Oto Lastik Yol Yardım

Oto Lastik Tamiri

Aracınızın yol esnasında problemleri oto lastik yol yardımı çözer.  Siz seyahat ederken aracınızın beklenmediği durumda direksiyonunuz gevşeyerek kontrol altına alamadığınız durumlarda, iki lastik giderken birbirinden temassız bir şekilde bağımsız hareket ediyorsa lastik arızası vermiştir. Bu durumda aracınız daha fazla zarar görmeden, can ve mal kaybı yaşanmadan otoyol lastik hizmetinden yararlanmak sizin için ideal seçim olacaktır. İşte bu durumlarda hangi vakit olursa olsun siz nerede olursanız olun oto lastik yol yardımı siz elinizi vurmadan hizmet eder. Eğer aracınızda başka hasar var ise ücretsiz çekici yardımıyla servis yerlerine götürerek aracınızın tamir olmasını sağlar.

Lastik Değişimi

Otoyol hizmetlerinden en önemlisi olan lastik değiştirme hizmetidir. Aracınızın lastiğini 7/24 hizmet vererek değiştirme imkânı sunmaktayız. Hiç beklenmediğiniz bir anda lastiğiniz patlar ve aracınızı durdurmadan sürdüğünüz zaman hem jantlara hem de araca zarar vermiş olursunuz. Bunların olmaması için oto lastik yardımını çağırarak siz ordayken lastiklerinizi hızlı bir şekilde tamir eder. Eğer yamalık gerektiren bir durum varsa lastik yamalıklarını özel aracında yaparak hızlıca tamir etmektedir. Siz de bunlardan yararlanmak isterseniz firmamızdan daha kaliteli hizmet alabilirsiniz.

Minübüs Lastik Tamiri
Küçükçekmece Oto Lastik Yol Yardım

Oto Yol Yardımı Nasıl Alırım?

Hiç beklemediğiniz bir yerde eğer ansızın bu durum gelmiş ise internet ortamında en yakın oto lastik yardım merkezini arayarak ulaşabilirsiniz. Daha sonra sizin bulunduğunuz yerin lokasyonunuzu alarak siz aracınızı getirmeden 20 dakika ile 40 dakika arasında özel otoyol yardım aracı ile gelinir. Önce aracın arızasına bakılarak nereden olduğu tespit edilir. Eğer sibop arızası, hava basma, zincir takma ya da lastik değiştirme gibi sorunlardan biri var ise tamiri yapılır. Bunların dışında bir arıza ise çekici yardımıyla en yakın servis yerlerine götürülür. Siz de en profesyonel uzman kadroyla çalışmak isterseniz firmamızdan destek alabilirsiniz.

Hemen Arayın