Lastik tamiri, aKÜ tAKVİYE, OTO ELEKTRİK çözümlerİ için HEMEN yardımcı olalım

Lastik Tamiri, Akü Takviye ve Oto Elektrik hizmetleri ile müşteri memnuniyetini ve siz değerli müşterilermizin bizimle çalışırken profesyonel kadromuzla kaliteli ekonomik geniş ürün yelpazesi ile ihtiyaçlarınızı yüksek şekilde karşılıyoruz.

AKÜ SATIŞI

Araçlarınızın modeline göre akü tespit edip sizlere uygun fiyat garantisi sunuyoruz

AKÜ TAKVİYE

Donanımlı araçlarımız ile bulunduğunuz noktaya akü takviye hizmeti sağlıyoruz.

AKÜ MONTAJ

Uzman Ekibimiz ile aracınızın aküsünü titizlikle montajını gerçekleştiriyoruz.

Neler Yapıyoruz

Akücü & Akü Tamiri

İstanbul’un her noktasında yolda akünüz bittiyse ve acil desteğe ihtiyaç duyuyorsanız İstanbul acil akücü her zaman hizmetinizdedir. Hemen bizi arayın ve ekibimizi hemen bulunduğunuz noktaya yönlendirelim.

7/24 akü servisi ile yolda kalan müşterilerimiz için İstanbul’un her noktasına en kısa sürede ulaşarak akü değişimi, akü tamiri, akü takviye işlemlerini yerine getirerek en kısa sürede yolculuğunuza devam etmenizi sağlamaktayız.

En Yakın Akü Takviye

Akünüz bitti yada azaldı akünüzü değiştirmek istiyorsunuz ama nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız doğru adrestesiniz. En Yakın Akücü olarak, en iyi akü markalarının bütün çeşitlerinin satışını yapmaktayız. Akünüzü ne zaman değiştirmek isterseniz 7/24 bizi arayabilir bulunduğunuz yere akünüzü isteyebilirsiniz. Ekibimiz dakikalar içinde konumuza gelip akünüzü değiştirip yolunuza devam etmenizi sağlayacaktır.

Konuma Yakın Oto Akü Tamircisi

Aracınızdaki Akü arızlarında 7/24 saat 0530 637 40 98 numarasını arayabilirsiniz. En yakın akü takviye servisi en yakın zamanda vereceğiniz konuma gelecektir. İstanbul Avrupa yakasındaki her semt ve ilçeye ulaşımımız bulunmaktadır. Saat kaç olursa olsun aracınızın akü arızlarında zaman kaybetmeden servisimize ulaşın.