Sancaktepe Oto Lastik Yol Yardım

Oto Lastik Tamiri

Yol üzerinde veya park halinde aracınızın lastiklerinde bir hasar oluştuğunda dikkatli olmanız gerekir. Eğer lastiğinizin havası inmiş ise bir patlak oluşmuş olabilir. Bu gibi durumlarda lastiğinizi gözle kontrol edin. Eğer herhangi bir çivi benzeri etken bir madde görülmüyorsa müdahale etmeyin. Hava vurmayı deneyin. Belirli bir süre bekleyin. Tekrar inme yapıyorsa lastiğinizde patlak meydana gelmiştir. Bunun için nereden patlamış olduğunun tespit edilmesi gerekir. Sancaktepe oto lastik yol yardım hizmeti ile sektörde lider konumda yer alan firmamız yenilikçi ve modern bir hizmet içeriği ile size destek veriyor. Bu sayede sorunsuz bir hizmet alabilirsiniz.

Lastik Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sancaktepe oto lastik yol yardım hizmeti olarak lastiklerinizi nasıl kullanmanız gerektiği konusunda da bilgiler verilmektedir. Aracınızın modeline göre lastiklerinizin havasını eşit olarak ayarlamalısınız. Eğer aracınızda yük fazla ise o zaman bir nebze daha fazla yükleme yapabilirsiniz. Bu sayede daha rahat ve konforlu bir kullanım sağlayabilirsiniz. Seyir halinde aracınızın lastiklerinde inme veya patlak durumu oluşursa kendiniz müdahale etmeyin. İlgili patlağın büyümesine neden olabilirsiniz. Buda maddi açıdan size olumsuz olarak yansır. Bu konuda firmamız kurumsal olarak size yardımcı olacaktır.

İstanbul Otomobil Lastik Tamiri
Sancaktepe Oto Lastik Yol Yardım

Lastik Tamiri Nasıl Yapılır

Sancaktepe oto lastik ol yardım hizmetinde kullanılan yöntemler kesinlikle lastiklerinize zarar vermez. En yeni lastik tamiri yöntemleri uygulanır. Bu sayede lastiğinizi daha uzun süreli kullanabilir ve verim elde edebilirsiniz. Uzman personel lastik tamiri sonrası nelere dikkat etmeniz gerektiği konusunda da size bilgi verir. Araçlarımızda gerekli olan tüm teçhizatlar bulunur. Buda hızlı bir şekilde işlemin sonuçlanmasına destek verir. Gün içerisinde bekleme sürenizi de en aza indirir ve zamandan tasarruf etmenize olanak sağlar.

Hemen Arayın