Maltepe Oto Lastik Yol Yardım

Oto Lastik Tamiri

Günlük yaşantınızda araç kullanırken siz beklemediğiniz bir anda ansızın yolların ya da iklimlerin sebep oldukları lastik arızaları olur. Bu durum hemen hemen herkesin başına gelebilir. Bu olumsuz durumlarla karşılaşıldığı zaman yakınızda oto lastik işi yapan firma yok ise oto lastik yol yardımların hizmeti alabilirsiniz. Siz aracınızın başındayken yerinden hareket ettirmeden özel oto lastik yol yardım aracıyla gelerek aracınızdaki sorunu gidermiş olur. Aracınızın bakımını sizi sıkıntıya sokmadan en kısa sürede arızasını gidermeyi sağlar. Böylelikle gideceğini yere zaman kaybetmeden hızlı bir şekilde varma imkânı sunar.

Oto lastik Yol Hizmetleri Nelerdir?

Aracınızda oluşabilecek her türlü lastik değişimi, sibop arızası, hava basma, zincir takma, yarılmış lastik tamiri, stepne değiştirme gibi sorunları tamir bakım servis hizmetlerini 24 saat boyunca hizmet verir. Otobandayken oluşan ani lastik arızalarının sebep olduğu sorunları özel mobil aracıyla gelerek olay yerinde tamir ve bakım hizmetini sunar. Özel araçlar, kamyon, kargo araçları, büyük araçlar, taksi gibi birçok araçların tamir bakımından sorumludur.  Bu sorunlarla karşılaşıldığı zaman uzman kadro ile ekiplerimizle beraber aracınızı sizi yormadan lastiğinizi kısa süre içerinde değiştirme imkânı sunmaktayız. Ayrıca mobil aracımızda her türlü arıza ekipmanları için gerekli malzemeler bulunur.

Oto Lastik Tamiri
Maltepe Oto Lastik Tamiri

Neden mi Bizi Tercih Etmelisiniz

Firma olarak müşteri memnuiyeti bizim için önemlidir.  Yolda çaresiz bir şekilde kalan müşterilerimizi sıkıntıya sokmadan günün her anında nerede olursa olsun 24 saat boyunca hizmet vermekteyiz. Yeni teknoloji içerikli mobil aracımızla Türkiye’nin neresinde olursanız hizmet vermekteyiz. Müşterinin mutluluğu bizim için önemlidir. Aracınızın tamirini profesyonel ve uzman kadromuzla sorunsuz olarak çözmek için çalışmaktayız. Aracınızdaki lastiklerin tamirini yapamazsak mobil aracımızdaki yedek lastikler ile değiştirme imkanı sunuyoruz. Siz de profesyonel ekiplerimiz ve uzman kadromuz ile hizmet almak isterseniz firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Hemen Arayın